Dětská autosedačka MONA 9 – 36 kg červená

Autosedačka pro děti o hmotnosti 9–36 kg, bezpečnostní skupina I – III (dle evropských norem ECE), upevnění sedačky bezpečnostním pásem, zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, barva červená.

New

98,12 €

Výrobce: Maxma

Code: 05212

EAN: 8592160052125

in stock

-1+

Pokud hledáte kvalitní autosedačku pro Vaše dítě od 9 do 36 kg (nebo 9 měsíců až 12 let), autosedačka pro děti MONA je jistě ta pravá. Byla totiž navržena tak, aby rostla společně s vaším dítětem, a poskytla mu bezpečí a komfort na cestách.

Pohodlí dítěte je velice důležité, proto klademe velký důraz na komfort. Starším dětem můžete snadno nastavit pohodlnou polohu opěradla hlavy.

Potah je snímatelný, takže i když se znečistí, snadno jej sundáte a vyperete. Sedačka je lehká a kompatibilní s většinou vozidel. Instalace do vozidla, pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla.

 

Skupina I

5bodový bezpečnostní pás autosedačky zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte. V případě autonehody rozloží sílu nárazu na 5 bodů - 2 jsou na ramenou, 2 na kyčlích a 1 na sponě mezi nohama.